Zadzwoń: 533 222 500
Cena za usługi

   Oferowana usługa jest wysoce specjalistyczna i wymaga bardzo indywidualnego podejścia. Sytuacja i oczekiwania każdego Klienta są odmienne. Nie ma dwóch takich samych firm.  Przedsiębiorstwa róznią się rozmiarem, przedmiotem działalności, wielkością zatrudnienia, wysokością obrotów itp. Odmienne mogą być również formy rozliczeń wobec fiskusa. Te i inne czynniki powodują, że bez analizy i oceny elementów tworzących firmę nie można ustalić ceny za usługi księgowe.

   Cena za usługę księgową jest wynikiem kompromisu pomiędzy nakładem pracy osoby wykonującej usługę, a wyceną (oczekiwaniami) osoby zlecającej wykonanie usługi. W wyniku rozmów i negocjacji osiągnięty kompromis może być satysfakcjonujący dla obu stron. 

   Natomiast cena za usługi księgowe zaczyna się od 130,00 zł. za rozliczenie miesiąca kalendarzowego.  Za usługę dostaniesz fakturę z podatkiem VAT.  Cena nie może być niższa, bo dla przykładu osoba przyklejająca płytki ceramiczne na ścianę lub podłogę nie będzie ich przyklejała w cenie 10 zł. za 1 m2. To jest również trudna i potrzebna praca, która powinna być rzetelnie wyceniona zależnie od stopnia trudności, któremu ma podołać Pan przyklejający kafelki, być może na krzywej ścianie.

   Zawsze też możesz zaproponować swoją cenę. Może po prostu dojdziemy do konsensusu w drodze negocjacji. Rozmowa jest oczywiście bezpłatna i do niczego nie zobowiązuję. Tajemnica i dyskrecja bezwzględnie GWARANTOWANA.Powered by Meteoryt