Zadzwoń: 533 222 500
Wsparcie na starcie

   To oferta specjalna dla rozpoczynających działalność gospodarczą. Może zastanawiasz się czy w ogóle rozpocząć swój biznes? Może nie wiesz czy będzie Ci się to opłaciło? Nie wiesz jaką formę opodatkowania wybrać dla Twojej przyszłej działalności? Nie wiesz czy musisz być czynnym podatnikiem podatku VAT? Nie wiesz czy będziesz musiał zainstalować kasę fiskalną? A może jesteś bezrobotny i przysługuje Ci dotacja lub bardzo nisko oprocentowana pożyczka? Masz inne wątpliwości? Jeśli udzielisz mi podstawowych danych o Twoim przyszłym biznesie to dołożę wszelkich starań aby rozwiać wszelkie wątpliwości na początku Twojej drogi w biznesie. Twoja droga w działalności gospodarczej nie musi być wyściełana zakrętami. Dołożę wszelkich starań by była ona prosta i bezpieczna.
 
    Dla bezrobotnych rozpoczynających działalność gospodarczą wyczerpujące informacje są bezpłatne. Też dawno temu byłem bezrobotnym i wiem jak trudna jest sytuacja osoby bezrobotnej, która próbuje swoich szans zakładając działalność gospodarczą. Znalezienie wymarzonej pracy na etacie zwykle należy do rzadkości i graniczy raczej z cudem. Dlatego często trzeba sobie samemu stworzyć miejsce pracy w ramach własnej firmy. Jednak musi to być decyzja rozsądna, przemyślana i poprzedzona wieloma analizami, których podstawą będzie plan finansowy. Sporządzenie planu finansowego swojego przyszłego biznesu pozwoli na ocenę czy będzie on opłacalny. Jako przyszły przedsiębiorca musisz znać odpowiedź na pytanie: czy mój biznes będzie przynosił dochód?
 
    Jeśli już rozpoczniesz prowadzenie działalności gospodarczej i podpiszesz umowę z Biurem Rachunkowym, to w ramach tej umowy otrzymasz za 1 złotówkę na jeden rok profesjonalny program do wystawiania dokumentów sprzedaży swojej firmy. Na następne lata (licencja dożywotnia) ten program otrzymasz w bardzo atrakcyjnej cenie od kilkudziesięciu złotych, zależnie od wersji użytkowej programu. 
 
   Oczywiście dalsze merytoryczne wsparcie dla Twojej firmy przysługuje Ci w ramach podpisanej umowy z Biurem Rachunkowym jeśli zdecydujesz się na uruchomienie swojej firmy i wyrazisz chęć korzystania z usług biura.


Powered by Meteoryt