Zadzwoń: 533 222 500Naprawa firm - to nie żart.

   Na podstawie 20-letniego doświadczenia zawodowego w obsłudze księgowej, biznesowej i marketingowej małych i średnich firm oferuję usługę „naprawy” Twojej firmy.

   Jeśli zainteresowała Cię ta oferta to znaczy, że Twoja firma ma jakieś niedoskonałości. Zauważyłeś, że w Twojej firmie jest coś nie tak jak powinno być? Nie wiesz od czego zacząć? Twoje straty zwiększają się mimo Twoich wysiłków? Ciężko pracujesz a gdzieś wypływają Ci pieniądze? Jeśli nie znasz odpowiedzi na te i podobne pytania, zadzwoń i umów się na BEZPŁATNĄ rozmowę. Rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a być może rozwiąże Twoje problemy. Jeśli masz takie życzenie to mogę odwiedzić Twoją firmę. Możemy też spotkać się w innym ustalonym przez Ciebie miejscu. Tajemnica i dyskrecja GWARANTOWANA.

   Oferta naprawy Twojej firmy może przebiegać w następujących zakresach: 
- księgowy: audyt (sprawdzenie) dokumentacji księgowej;
- marketing i public relations (zwiększenie sprzedaży, zbudowanie wizerunku Twojej firmy);
- zatrudnienie i BHP (weryfikacja stanu zatrudnienia, relacje personalne, optymalne wykorzystanie stanu zatrudnienia itp.)
- optymalizacja procesów produkcji, sprzedaży i usług;
- inne obszary Twojej firmy w zależności od Twoich potrzeb.

   Firma jest jak żywy organizm i musisz zadbać by zdrowo funkcjonował. Każda firma powstaje, uczy się rozwija a także wcześniej czy później kończy swoje funkcjonowanie. Ważne jest aby Twoje przedsiębiorstwo funkcjonowało jak najlepiej i jak najdłużej. Zadbaj o „zdrowie” Twojego biznesu. Możesz to zrobić. Masz na to wpływ. Zacznij od małych prostych elementów, a pozytywne efekty zauważysz być może w krótkim czasie.

   Za wykonaną usługę otrzymasz fakturę. Jeśli czujesz, że w Twojej firmie dzieje się coś złego, to lepiej zaradź temu zanim problemy Cię przerosną a konsekwencje będą dla Ciebie negatywne w skutkach. Pamiętaj, że źle podjęta decyzja pociąga za sobą negatywne następstwa. Natomiast podjęcie właściwej decyzji w celu wyjścia z niekorzystnej sytuacji uchroni Twoją firmę przed stratami i problemami nie tylko natury finansowej. Twoja decyzja zależy w dużej mierze tylko od Ciebie.
  
                                                         Na Twoje życie składa się w 10 % to, co Ci się przytrafia
                                                                             i w 90 % to jak na to zareagujesz.

 
 


Powered by Meteoryt